پربازدیدترین ها

پر فروش ها

نماد اعتماد الکترونیکی


شرح خبر

می دانستید پوشیدن انگشتر بر روی هر یک از انگشتان دارای معانی مختلفی است؟
tools می دانستید پوشیدن انگشتر بر روی هر یک از انگشتان دارای معانی مختلفی است؟
  بیست و یکم خرداد ١٣٩٥ ساعت ٠٠:٥٣ نظرات[0]
 

آیا می دانید انگشتر را بر روی کدام انگشت بپوشید؟

آیا می دانید انگشتر را بر روی کدام انگشت بپوشید؟ 1. انگشترها را روی یک دست بپوشید. 
به طور سنتی، در کشورهای غربی حلقه های ازدواج و عقد روی دست چپ پوشیده می شوند، اما برخی از مردم انتخاب می کنند که حلقه های ازدواج را روی دست راستشان بپوشند. اما در کل، حلقه ها را می توان روی هر دو دست پوشید و نمادشناسی مکان گذاشتن حلقه به طور فزاینده‌ای در حال منعطف شدن است. برخی معتقدند دست راست نماینده‌ی دست فعال است، و نماد کار و فعالیت است، در حالی که دست چپ نماد احساسات، باورها، و شخصیت است.آیا می دانید انگشتر را بر روی کدام انگشت بپوشید؟ 3. انگتر بیانیه راروی انگشت کوچک خود بپوشید 
انگشتر بیانیه یا statement ring انگشترهای درشت ،سمبلیک یا خاص را گویند 
در طالع بینی و کف بینی، انگشت کوچک را به این عنوان می شناسند که نشان دهنده‌ی شخصیت متقاعدکننده و مجاب کنندگی است، اما همچنین تنها یک انگشت آزاد است که واقعاً یک انگشتر جذاب را آشکار می کند. برخی اوقات، یک انگشتر روی انگشت کوچکتان باعث می شود شیک و خوشایند به نظر برسید، خصوصاً با یک حلقه‌ی عریض.
آیا می دانید انگشتر را بر روی کدام انگشت بپوشید؟ 3. روی انگشت میانی‌تان انگشتر های کوچکتر بپوشید. 
انگشت میانی معمولاً یک انگشت غیرمعمول برای پوشیدن انگشتر است، زیرا اغلب، با توانایی شما برای استفاده از دستتان تداخل دارد. اگر انتخاب می کنید که یک انگشتر روی انگشت میانی‌تان بپوشید، مطمئن شوید که یک انگشتر کوچک و باریک باشد. 
برای برخی از مردم، مشکل‌زا است که یک حلقه را روی انگشت میانی ببندند زیرا می تواند برای اشاره های بی‌ادبانه استفاده شود. در نتیجه، جلب کردن توجه به سمت این انگشت می تواند برای بعضی از مردم، غیرمطلوب باشد.آیا می دانید انگشتر را بر روی کدام انگشت بپوشید؟ 4. حلقه های ازدواج و عقد را روی انگشت «حلقه» بپوشید. 
در اکثر کشورهای غربی، حلقه‌ی ازدواج و حلقه های مربوطه را عموماً روی انگشت سوم، یا انگشت «حلقه» می بندند. عموماً، این کار روی دست چپ انجام می شود. اگر نگرانید که مردم برداشت اشتباهی داشته باشند، اما دوست دارید یک حلقه روی انگشت حلقه‌تان بپوشید، آن را روی دست راستتان بپوشید.
آیا می دانید انگشتر را بر روی کدام انگشت بپوشید؟ 5. انگشتر های بزرگتر را روی انگشت سبابه یا شست بپوشید 
انگشت های سبابه و شست به طور اعجاب آوری، مکان های راحتی برای پوشیدن انگشترها هستند. عموماً، تاج های پادشاهی و دیگر سنگ های بزرگ روی انگشت سبابه پوشیده می شدند تا توجه مردم را جلب کنند. پوشیدن یک انگشتر روی این انگشت ها می تواند نشان دهنده‌ی یک بیانیه به صورت آشکار باشد. در برخی فرهنگ ها نماد ثروت در نظر گرفته می شود.
كليه حقوق اين اثر متعلق بهhttp://www.Bo2Bekhar.irميباشد.
هرگونه تقليد و نقل مطالب بدون ذكر منبع ممنوع می باشد.